Strona internetowa dla Ciebie | Szczecin

Strony www

Dla kogo jest strona www - czy rzeczywiście jest Ci potrzebna ?

Zajmuję się tworzeniem stron www głównie dla podmiotów z Szczecina i okolic. Na codzień spotykam się z pytaniami czy strona internetowa jest mi potrzebna, czy nie jest to zbędny dodatek. Odpowiedź nie jest jednoznaczna - wszystko zależy czy chcesz się rozwijać :) Można to uprościć do stwierdzenia - nie ma Cię w sieci to nie istniejesz; i o ile nie dotyczy to fizycznych rzeczy o tyle dla działalności jest to fakt. Jeśli chcesz aby Twoje usługi, produkty trafiały do Klientów bądź obecny w sieci. Działaj na różnych płaszczyznach - posiadaj stronę www, bądź aktywny w mediach społecznościowych. 


 1. Dla kogo jest strona internetowa?

Jeśli posiadasz nawet małą firmę warto abyś był widoczny w sieci. Działając na rynku lokalnym może czasem wydawać Ci się to zbędne - niemniej tak nie jest.

Strona www jest dodatkowym medium dzięki, któremu możesz pozyskać Klientów. Jest źródłem wiedzy o Tobie, usługach. Pozwala to na poszerzenie sposobu komunikacji i dotarcia do potencjalnych Klientów. Olbrzymie możliwości w tej kwestii daje nam SEO i pozycjonowanie strony.

 

SEO - optymalizacja strony www 

 

Seo i pozycjonowanie Szczecin

 SEO jest skrótem od angielskiego  Search Engine Optimization. Oznacza dosłownie optymalizację strony www pod kątem wyszukiwarek internetowych (np GOOGLE), co oczywiście przekłada się na poprawę widoczności strony www . SEO zatem jest działaniem mającym na celu bycie bardziej widocznym - jest to kluczowe dla każdej formy działaności. Czy jesteś szklarzem czy też copywriterem - każda forma widoczności jest dla Ciebie ważna gdyż jest to szansa na dodatkowy zarobek. Pamiętaj, że SEO to nie to samo co pozycjonowanie.  SEO dopasowuje samą witrynę a pozycjonowanie do dodatkowe działania ukierunkowane na zdobycie przez stronę www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania GOOGLE dla konkretnych fraz. SEO jest zatem częścią pozycjonowania.

 

 

 

Co da Ci zatem własna strona www?

 

  • dodatkowe możliwości
  • rozwój
  • pozyskanie nowych Klientów
  • kontakty biznesowe
  • budowanie marki
  • budowanie historii/wiarygodności

2. Czy warto ponieść koszty?

 

TAK ! - otwierając firmę podjąłeś już ryzyko :) obecnie możesz ponieść porażkę bądź uzyskać sukces. Strona intenetowa może jedynie pomóc Ci w sukcesie.

 

Zapraszam - NAPISZ - chętnie Ci w tym pomogę ! :)

 


PODSUMOWANIE:

Obecnie praktycznie każdy rozpoczynając działalność oprócz załatwiania formalności urzędowych uruchamia stronę www. Jest to już proces niejako wpisany w szereg wymagań. Nie masz własnej witryny internetowej - nie istniejesz dla Klientów. Musisz również pamiętać o SOCIAL MEDIA, marketingu jak i SEO/POZYCJONOWANIU. Najważniejsze oczywiście jest to co robisz i jak niemniej co z tego jeśli nikt nie będzie o tym wiedział. Twoja działalność będzie wtedy jedynie drogim hobby. 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 freelancer.szczecin.pl. Wykonanie:B.Gacek