Pytania i odpowiedzi dotyczące tworzenie stron www i sklepów internetowych

W celu wyceny utworzenia strony internetowej zapraszam do wypełnienia formularza z zakładki WYCENA . Możesz również skontaktować się ze mną telefonicznie: +48 662 208 347.

Moje usługi są konkurencyjne cenowo na rynku szczecińskim.

Tak samo jak w przypadku stron www zapraszam do wypełnienia formularza z zakładki WYCENA . Możesz również skontaktować się ze mną telefonicznie: +48 662 208 347.

Moje usługi tworzenia e-sklepu są konkurencyjne cenowo na rynku szczecińskim.

Każdy projekt wyceniam indywidualnie.

Jest to pomocne przy tworzeniu stron/sklepów niemniej możesz w tej kwestii zdać się na mnie. Posiadam dostęp do wielu baz grafik i zdjęć. Zawsze dopasuję odpowiednie zdjęcia do danej branży i tematyki.

Nie utrzymuję stron Klientów na własnym serwerze. Powinieneś zatem zarejestrować właściwą usługę. Chętnie pomogę w właściwym wyborze serwera i dokonam wszelkich formalności.

Tak – tworzę jedynie responsywne strony (RWD). Twoja strona/sklep dopasuje się do wyświetlacza urządzenia użytkownika.

Sam WordPress posiada obecnie opcję automatycznych aktualizacji – wtyczki również. Opcja ta może zostać aktywowana. Mogę również wykonywać je ręcznie odpłatnie.

Projekt uznajemy za zakończony po akceptacji przez Klienta. Niemniej istnieje zawsze możliwość dokonania korekt.

Pracuję jako freelancer niemniej bez problemu wystawiam fakturę VAT za usługi poprzez serwis useme.com. Na fakturze znajdują się informacje za co została wystawiona np. utworzenie sklepu internetowego.

Sam WordPress i Woocommerce są darmowe, niemniej czasem jeśli np. chcesz w sklepie mieć dodatkową opcję niezbędne może okazać się wykupienie płatnej wtyczki. Dodatkowo np. w przypadku podpisywania umowy z pośrednikiem płatności PayU, Blue Media wymagana jest opłata aktywacyjna.

Najszybciej udało mi się utworzyć stronę w 1 dzień. Wszystko zależy od tego czy posiadasz gotowe teksty i własną sprecyzowaną wizję. Nie podejmuje się kolejnych zleceń gdy wiem, że nie będę w stanie wykonać ich na czas.