Strony www Szczecin >> O mnie

MOJA PRACA WORDPRESS | WOOCOMMERCE

Nazywam się Bogumił Gacek. Od ponad 10 lat tworzę serwisy internetowe. Zajmuję się zarówno nowymi projektami stron jak i wykonywaniem aktualizacji i zmian na już istniejących stronach Klientów. Pracuję głównie w Szczecinie i okolicach niemniej nie ma to znaczenie gdzie znajduje się Twoja działalność. Prywatnie cenię profesjonalizm i kieruję się tym przy moich projektach. Strony tworzę w oparciu o CMS WORDPRESS. Dodatkowo tworzę od podstaw jak i prowadzę sklepy WooCommerce.

Moje doświadczenie

Strony internetowe

Rozpoczynałem tworzenie stron www od CMS’u Joomla. Z biegiem lat z uwagi na coraz większą popularność a co za tym idzie większe możliwości zmieniłem CMS na WordPress. Do tej pory stworzyłem ponad 100 stron internetowych. 

Sklepy internetowe

Od samego początku do tworzenia sklepów internetowych używam WooCommerce. Jest to najpopularniejsze i „darmowe” rozwiązanie umożliwiające sprzedaż internetową. Stworzyłem ponad 20 działających sklepów internetowych.

Zobacz moje usługi

Kilka słów o mnie | tworzę strony internetowe | pracuję w SZCZECINie

Od 13 lat jestem związany z branżą IT. Pozwoliło mi to na zdobycie wiedzy, którą wykorzystuje obecnie w pracy jako freelancer tworząc strony www, prowadząc serwisy i wykonując usługi powiązane.

Strony tworzę w oparciu o CMS WORDPRESS. Tworzone przeze mnie strony są responsywne. Responsywność zapewnia dopasowywanie się strony do każdego urządzenia jakie posiada odwiedzający Twoją stronę www. WORDPRESS zapewnia łatwą i przyjazną edycję  – dzięki czemu Klient sam może dokonywać zmian na swojej stronie.

Zachęcam i wdrażam na stronach certyfikaty SSL – zarówno bezpłatny LET’S ENCRYPT jak i te płatne zakupione w firmach hostingowych.

Szybka realizacja

Od momentu zakończenia ustaleń z Klientem od razu rozpoczynam pracę nad projektem.

Profesjonalne podejście

Nie jestem amatorem – działam w pełni profesjonalnie. Klient opłaca fakturę w momencie zakończenia i akceptacji usługi.

Gwarancja zadowolenia

Nie stosuję zaliczek, przedpłat. Opłata jest wykonywana w momencie gdy jesteś zadowolony z mojej pracy:)

Moje portfolio
Wycena