Usługi www Szczecin >>

Co mogę zrobić dla Twojej firmy?

Strony i sklepy internetowe to moja specjalizacja. Wykorzystuję CMS WordPress do tworzenia w pełni responsywnych (dopasowanych do ekranu urządzenia) witryn internetowych. Każdy projekt wykonuję zgodnie z Twoją wizją tak aby spełniał wszystkie oczekiwania. Dzięki ponad 10letniemu doświadczeniu udzielam rad i sugestii, dzięki którym Twoja strona www czy sklep internetowy będzie nowoczesny, funkcjonalny i ładny.

Strony www i sklepy internetowe Szczecin

Od ponad 10 lat tworzę strony internetowe – większość moich Klientów to firmy ze Szczecina i okolic. Moimi Klientami były takie firmy jak:
Taxi4You,nizel.pl,moto46.pl,amazoniazoo,BusinessClass4you.pl oraz wiele mniejszych firm ze Szczecina i jego okolic. Większość stron tworzę od podstaw na bazie informacji i wizji Klienta. Przedstawiam następnie projekt i po akceptacji przystępujemy do tworzenia strony www. Czas realizacji w dużej mierze zależy jedynie od tempa dostarczanych materiałów (tekstów, ewentualnie grafik, zdjęć). Strona internetowa może zostać wykonana nawet w 1 dzień.

Wycena

Sklepy internetowe rozwijają się w obecnych trudnych dla biznesu czasach bardzo prężnie. Trend ten nie ominął Szczecina. Wiele sklepów, które stworzyłem powstało w czasie pandemii. E-sklep to czasem jedyna możliwość na utrzymanie się firmy w sytuacji gdy nie jest w stanie działać stacjonarnie. Budowałem i modyfikowałem takie sklepy jak nizel.pl, amazoniazoo.pl, emiwo.pl, elzbietamazurak.pl, philipsagd.pl. Więcej informacji o wykonanych projektach sklepów znajdziecie w zakładce Portfolio.

Woocomerce jest darmową platformą w ramach, której można utworzyć sklep internetowy. Jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań e-commerce. Łatwość zarządzania, dostępność wtyczek, które ułatwiają modyfikacje sprawia, że wybrałem to rozwiązanie do tworzenia e-sklepów.

Wycena
SEO Szczecin

Każda wykonana przeze mnie strona internetowa jak i sklep jest dostosowywana i optymalizowana pod kontem SEO.
Wykonuję wszystkie zalecenia takie jak optymalizacja grafik i zamiana na nowy format .webp, dodawanie opisów podstron, alternatywnych opisów dla grafik, hierarchia nagłówków, zgłoszenie strony do Search Console, stosowanie AMP i wiele innych czynności mających wpływ na pozycjonowanie.

Wykonuję również optymalizacje SEO na stronach www, które nie wykonywałem. Zajmuję się też tworzeniem i prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads (reklamy inteligentne, reklamy produktowe).

Tworzę i zarządzam (w przypadku sklepów internetowych) konta Merchant Center – tak aby produkty Klienta mogły zostać wyeksportowane i indeksowane w zakładce Zakupy Google.

Wycena
Aktualizacja stron internetowych Szczecin

WordPress jak i jego wtyczki potrzebują aktualizacji. Zarówno z uwagi na bezpieczeństwo jak i sam rozwój (dodatkowe funkcjonalności, usuwanie błędów). Przy braku aktualizacji narażamy się w najlepszym wypadku na straty wizerunkowe np. w przypadku infekcji strony.

Po wykonaniu strony www czy też sklepu internetowego pozostaję w stałym kontakcie z Klientem. Pomagam wprowadzając kolejne funkcjonalności jak i wykonuję aktualizacje.

Jeśli posiadasz dawno nieaktualizowaną stronę istnieją dwa ryzyka. Pierwsze – strona może w każdym momencie przestać działać np. z uwagi na infekcje (lukę krytyczną w bezpieczeństwie) lub chociażby wycofanie wsparcia dl danej wersji interpretera PHP przez firmę hostingową.
Drugie ryzyko wiąże się z samą aktualizacją. Jej wykonanie może „popsuć” stronę tak iż nie będzie działać bądź działanie będzie ograniczone.

Dzięki mojemu doświadczeniu wiem jak minimalizować te ryzyka. Wykonuję aktualizacje stron www i sklepów za Klientów.

Zajmuje się również zmianami na stronach www – modyfikacje grafik, dodawanie tekstów, zmiany funkcjonalności.

Wycena

Chętnie doradzę właściwe rozwiązanie

Skontaktuj się ze mną a otrzymasz wszelkie niezbędne informacje dotyczące projektu i utworzenia strony www bądź sklepu internetowego

Kontakt

CMS WORDPRESS

CMS WORDPRESS jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią stron www na świecie !. Automatyczne aktualizacje, setki dodatków i ciągły rozwój aplikacji to tylko, niektóre z korzyści jakie niesie za sobą posiadanie strony opartej o WP.

WOOCOMMERCE

WOOCOMMERCE jest jednym z najpopularniejszym systemów do tworzenia sklepów internetowych. Łatwość zarządzania, ogromna liczba dostępnych wtyczek sprawia, iż sklepy tworzone w oparciu o ten dodatek stale zystkują na popularności. Warto tutaj zaznaczyć, iż WOOCOMMERCE jest bezpłatny co tym bardziej podnosi jego atrakcyjność względem konkurencji.

RWD

RWD czyli responsive web design. Jest to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.
Wszystkie moje strony są RESPONSYWNE!

ZARZĄDZANIE STRONAMI WWW | Szczecin

Kompleksowe prowadzenie stron od edycji tekstów, dodawania artykułów poprzez modyfikację wyglądu i wsparcie techniczne.

PROWADZENIE STRONY WWW

PROWADZENIE STRONY WWW

Dodawanie artykułów, edycja tekstów, grafiki. Zamuję się prowadzeniem stron Klientów. Pozwala to na zapewnienie spójności nowych elementów z projektem. Dodawane artykuły wyglądają profesjonalnie.

PROWADZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

PROWADZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Zajmuje się szerokim pojęciem prowadzenia sklepów. Obejmuje to zakres dodawania produktów, wdrażania zmian, aktualizacji jak i optymalizacji. Dodatkowo prowadzę również kampanie Google Ads.

Aktualizacje wyglądu stron

AKTUALIZACJE WYGLĄDU

Edycja grafiki, zmiany wyglądu elementów, przebudowywanie strony, tworzenie logotypów.

Przenoszenie strony na inny serwer

MIGRACJE STRON

Przeniesienie strony www na nowy serwer. Pełna bezproblemowa migracja. Instalacja dodatków optymalizujących, certyfikatów SSL