TWORZENIE STRON WWW

Projektowanie stron, przenoszenie serwisów, wykonywanie ich aktualizacji, pozycjonowanie i SEO.

CMS JOOMLA

Dzięki systemowi CMS JOOMLA edycja strony jest łatwa a Klient może ją wykonywać również samodzielnie. Dodawanie artykułów, zmiana oferty nie wymaga kontaktu z informatykiem. JOOMLA jest elastyczna co zapewnia dostęp do wielu modułów, które poszerzają funkcjonalność strony www. Jest drugim najpopularniejszym CMS'em w sieci!

CMS WORDPRESS

CMS WORDPRESS jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią stron www na świecie !. Automatyczne aktualizacje, setki dodatków i ciągły rozwój aplikacji to tylko, niektóre z korzyści jakie niesie za sobą posiadanie strony opartej o WP.

WOOCOMMERCE

WOOCOMMERCE jest jednym z najpopularniejszym systemów do tworzenia sklepów internetowych. Łatwość zarządzania, ogromna liczba dostępnych wtyczek sprawia, iż sklepy tworzone w oparciu o ten dodatek stale zystkują na popularności. Warto tutaj zaznaczyć, iż WOOCOMMERCE jest bezpłatny co tym bardziej podnosi jego atrakcyjność względem konkurencji. 

RWD

RWD czyli responsive web design. Jest to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.
Wszystkie moje strony są RESPONSYWNE!

SZYBKO I PROFESJONALNIE

Do realizacji przystępuje zaraz po zatwierdzeniu ustaleń. Dopasowuję sie do Klienta, jego sugesti jednocześnie zachowując wysoki poziom tworzonego projektu.
Strona jest wykonana szybko i profesjonalnie.

ZARZĄDZANIE STRONAMI WWW

Kompleksowe prowadzenie stron od edycji tekstów, dodawania artykułów poprzez modyfikację wyglądu i wsparcie techniczne.

PROWADZENIE STRONY WWW

Dodawanie artykułów, edycja tekstów, grafiki. Zamuję się prowadzeniem stron Klientów. Pozwala to na zapewnienie spójności nowych elementów z projektem. Dodawane artykuły wyglądają profesjonalnie.

PROWADZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Zajmuje się szerokim pojęciem prowadzenia sklepów. Obejmuje to zakres dodawania produktów, wdrażania zmian, aktualizacji jak i optymalizacji. Dodatkowo prowadzę również kampanie Google Ads.

AKTUALIZACJE WYGLĄDU

Edycja grafiki, zmiany wyglądu elementów, przebudowywanie strony.

MIGRACJE STRON

Przeniesienie strony www na nowy serwer. Pełna bezproblemowa migracja.
Instalacja dodatków optymalizujących, certyfikatów SSL

UTRZYMANIE STRON

Dla wykonanych stron zapewniam utrzymanie na własnym serwerze. Dzięki czemu aktualizacje CMS wykonuję samodzielnie. Dysponuję również kopią bezpieczeństwa strony.

AKTUALIZACJE CMS JOOMLA I WORDPRESS

Aktaulizuję CMS JOOMLA i WORDPRESS'a oraz ich wtyczki, moduły. Aktualizacje są niezbędne i zapewniają wyższe bezpieczeństwo samej witryny. Pamiętaj, że należy je wykonywać cyklicznie. Nieaktualizowana strona www staje się niebezpieczna!Może stać się łatwym celem dla hackerów, którzy wykorzystują odkryte luki systemowe.

KOPIA BEZPIECZEŃSTWA STRONY

Podobno ludzi można podzielić na tych co robią kopie bezpieczeństwa i na tych, którzy je będą robić :). Posiadanie własnej kopii serwisu jest bardzo ważne. Należy pamiętać, iż nie każdy hosting gwarantuje pełną i aktualną kopię (backup). Cyklicznie wykonuję kopie bezpieczeństwa strony i bazy danych. Zwiększa to bezpieczeństwo Klienta. Zawsze istnieje możliwość przywrócenia kopii.

KONTAKT

Kontakt

Bogumił Gacek

tel : 662 208 347

kontakt@freelancer.szczecin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 freelancer.szczecin.pl. Wykonanie:B.Gacek