TWORZENIE STRON WWW

Oferuję kompleksowe rozwiązanie - od rejestracji domeny, serwera poprzez utworzenie strony www , umieszczenie jej na serwerze i pełną konfigurację.

CMS JOOMLA

Dzięki systemowi CMS JOOMLA edycja strony jest łatwa i Klient może ją wykonywać samodzielnie. Dodawanie artykułów, zmiana oferty nie wymaga kontaktu z informatykiem. JOOMLA jest elastyczna co zapewnia dostęp do wielu modułów, które poszerzają funkcjonalność strony www.

RWD

RWD czyli responsive web design. Jest to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.

SZYBKO I PROFESJONALNIE

Do realizacji przystępuje zaraz po zatwierdzeniu ustaleń. Dopasowuję sie do Klienta, jego sugesti jednocześnie zachowując wysoki poziom tworzonego projektu.
Strona jest wykonana szybko i profesjonalnie.

ZARZĄDZANIE STRONAMI WWW

Kompleksowe prowadzenie stron od edycji tekstów, dodawania artykułów poprzez modyfikację wyglądu i wsparcie techniczne.

PROWADZENIE STRONY WWW

Dodawanie artykułów, edycja tekstów, grafiki. Zamuję się prowadzeniem stron Klientów. Pozwala to na zapewnienie spójności nowych elementów z projektem. Dodawane artykuły wyglądają profesjonalnie.

AKTUALIZACJE WYGLĄDU

Edycja grafiki, zmiany wyglądu elementów, przebudowywanie strony.

MIGRACJE STRON

Przeniesienie strony www na nowy serwer. Pełna bezproblemowa migracja.

UTRZYMANIE STRON

Dla wykonanych stron zapewniam utrzymanie na własnym serwerze. Dzięki czemu aktualizacje CMS wykonuję samodzielnie. Dysponuję również kopią bezpieczeństwa strony.

AKTUALIZACJE CMS JOOMLA

Aktaulizuję CMS JOOMLA oraz wtyczki, moduły. Aktualizacje są niezbędne i zapewniają wyższe bezpieczeństwo samej witryny. Należy je wykonywać cyklicznie.

KOPIA BEZPIECZEŃSTWA STRONY

Cyklicznie wykonuję kopie bezpieczeństwa strony i bazy danych. Zwiększa to bezpieczeństwo Klienta. Zawsze istnieje możliwość przywrócenia kopii.

KONTAKT

Kontakt

Bogumił Gacek

tel : 662 208 347

kontakt@freelancer.szczecin.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2018 freelancer.szczecin.pl. Wykonanie:B.Gacek